Content Delivery Network (CDN)

Interneto svetainių paspartinimasKaip paspartinti interneto svetainę su CDN?


OVH CDN privalumai:


  • Sumažinamas jūsų interneto svetainių atsako laikas;
  • Praturtinta naudotojų patirtis;
  • Mažiau apkrovos, daugiau turinio ir jo pristatymo priemonių.


Paspartinkite puslapių įkrovimą


OVH Content Delivery Network leis optimizuoti jūsų interneto svetainių ir žiniatinklio aplikacijų našumą nekeičiant nei jūsų talpinimo, nei kodo. CDN veikia tarp jūsų svetainės prieglobos (OVH ir kitur) ir naudotojų visame pasaulyje. Turinys įtraukiamas į spartinančiąją atmintinę, internautui pateikus užklausą turinys perduodamas rekordiniu greičiu, nesikreipiant į jūsų svetainės talpinimo serverius, todėl jūsų interneto svetainės veikia greičiau.

CDN veikia tarp jūsų prieglobos (OVH ar kitur) ir jūsų svetainių lankytojų visame pasaulyje. Internautui pateikus užklausą, turinys įkeliamas į spartinančiąją atmintinę rekordiniu greičiu, nesikreipiant į jūsų prieglobos serverius, todėl jūsų interneto svetainės veikia sparčiau.

optimizuoti svetainės našumą


patobulinti svetainės našumą

Praturtinkite naudotojo patirtį


Ką laimi lankytojas, kai atveria lanksčią ir sparčią svetainę?
Sulaukite daugiau lankytojų pasiūlydami vienodą prieigą iš AK, planšetinių kompiuterių ir mobilių įrenginių.

CDN naudojimas gali, priklausomai nuo situacijos, pagreitinti puslapio atvertimą iki kelių kartų. Tai priklauso ir nuo svetainės tipo bei turinio.Mažiau apkrovos, daugiau turinio


Į CDN galima įkelti bet kokio tipo turinį: vaizdo ar garso įrašus, nuotraukas, animacijas ir kitus multimedijos elementus.

CDN greičiau persiųs turinį lankytojams. Be to, jeigu naudojami plačiai persiunčiami failai (pavyzdžiui, transliavimas), tokie failai atidaromi greičiau ir stabiliau.

content delivery network video