Content Delivery Network (CDN)

Saugumas jūsų interneto svetainėmsKaip CDN gali apsaugoti interneto svetainę nuo atakų?


OVH CDN privalumai:


  • Tvirta infrastruktūra, apsauganti jūsų svetaines ir aplikacijas;
  • Apsauga nuo DDOS atakų;
  • Apkrovos mažinimas jūsų aukšto lygio paslaugų serveriuose


Apsaugota pasaulinė infrastruktūra


CDN yra sukurtas naudojant OVH pasaulinį tinklą ir suteikia saugumo svetainėms bei internetinėms aplikacijoms.

Daugiau kaip 19 buvimo taškų Europoje, Amerikoje ir Azijoje, todėl jūs savo klientams galite pasiūlyti aukštą prieinamumą ir optimalų paslaugos lygį.

content delivery network saugumassumažinama spam ataka

Sukurta prieš tinklo atakas


Be CDN, jūsų svetainių prieglobai visų pirma tenka susidurti su DDOS atakomis ("atsisakymas aptarnauti") neleis perpildyti tinklo jungčių. Tokio tipo atakos siunčiamos iš daugybės šalių vienu metu, todėl kyla didelio sulėtėjimo ar paslaugos nutrūkimo rizika.

CDN leidžia apsaugoti jūsų interneto svetaines nuo tokių atakų, automatiškai prisiimant apkrovą ir sprendžiant problemą, kai ši apkrova nukreipiama į tam tikrus failus. Atakos apkrova moderuojama įvairiuose buvimo taškuose, atsižvelgiant į atakos kilmę, taip sprendžiant serverių perpildymo problemą. Jūsų svetainių talpinimo serveriai nebeatakuojami, todėl gali suvaldyti visą jūsų naudotojų srautą.
Išvenkite jungties praradimų


Kai kuriais atvejais, dėl jūsų svetainės talpinimo serverio perpildymo arba padidėjus jūsų interneto svetainės lankytojų srautui, atsako laikas gali būti pernelyg ilgas. Šiuo atveju, CDN atsako iš karto, puslapis pradeda krautis, o jūsų prieglobai suteikiamas papildomas laikas, kad puslapis būtų pateiktas lankytojui.

išvenkite interneto svetainės perpildymo