Infinera įranga valdo RBX duomenų centrų optinio pluošto jungtis.


Nuosava pasaulinė infrastruktūraOVH pirmiausiai išskiriame žodį "VALDYMAS". Tai liečia mūsų serverius, spintas, hostingo bokštus, kaip kuriame ir naudojame tinklą. Toks požiūris leidžia suteikti garantuojamą 100 Mbps, 200 Mbps ar 300 Mbps srautą įvairioms serverių gamoms.
Virš 2500 Gbps į pasaulį


OVH investavo į savo optinio pluošto tinklą, kad užtikrintų stabilumą piko metu, kokybišką duomenų srautą ir mažą atsako laiką. OVH tinklo, valdomo DWDM įrangos ir šiuo metu migruojančio į 100 G coherent technologiją, bendras pajėgumas yra 2.5 Tbps į internetą.


OVH Amerikos tinklo žemėlapis

OVH tinklas Amerikoje.
500 Gbps pajėgumas į internetą.

OVH Europos tinklo žemėlapis

OVH tinklas Europoje.
2000 Gbps pajėgumas į internetą.

OVH Azijos tinklo žemėlapis

OVH tinklas Azijoje.


Aukštos kokybės maršrutizavimo infrastruktūra


Maršrutizavimo infrastruktūra yra sukurta naudojant Cisco produktus. OVH ir Cisco tarpusavyje sukūrė privilegijuotus techninius santykius.
Cisco ASR 9000 maršrutizatorius užtikrina Private Cloud jungtį RBX2 duomenų centreCisco Nexus 7 komutatorius užtikrina RBX2 esančio Private Cloud duomenų srauto paskirstymą
Cisco 6K maršrutizatorius, veikiantis RBX2 duomenų centreCisco 3650 komutatoriai veikia RBX2 duomenų centre


Labai saugus tinklasSiekdami garantuoti didžiausią serverio ar kito OVH produkto jungties su internetu saugumą, kiekvieną maršrutizavimo etapą mažiausiai dubliavome.
Be to, du Cisco maršrutizatoriai (kiekvienas su dvejomis maršrutizavimo kortomis) užtikriną fizinį Jūsų serverių prijungimą. Optinio pluošto linijos yra mažiausiai dubliuotos, kartais trigubos.Du Cisco komutatoriai valdo duomenų perdavimą optiniu pluoštu į RBX2 Cloud infrastruktūras