Duomenų saugumas ir konfidencialumas: prioritetas
Penkiolika metų OVH saugo Jūsų duomenis ir ypatingą dėmesį skiria jų apsaugai. Siekdami suteikti geriausią apsaugą, įdiegėme efektyviausias sistemas ir panaudojome visas žinias visuose įmonės lygmenyse ir infrastruktūrose. Jūsų duomenims suteikiamas išskirtinis pasiekiamumas, integralumas ir konfidencialumas.

Duomenų centrai su stipria apsaugaNuo Roubaix Valley (RBX 1, 2, 3, 4, 5, 6) iki Beauharnois (BHS), neaplenkiant Paryžiaus (P19), Strasbūro (SBG 1, 2 ir 3) ar Gravelines (GRA), prieiga prie OVH duomenų centrų griežtai prižiūrima ir kontroliuojama. Siekdami išvengti bet kokio atsitiktinio ar nepageidaujamo patekimo pavojaus, savo teritoriją aptvėrėme tvora su spygliuota viela, taip pat naudojame vaizdo stebėjimo ir judesio aptikimo sistemas. 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę stebime veiklą pastatų viduje ir išorėje, po to visa tai išsaugoma apsaugotuose serveriuose.

Įdiegtos saugumo procedūros dėl patekimo į OVH kontrolės ir stebėjimo. Kiekvienas personalo narys turi RFID kortelę su suteiktomis teisėmis. Teisės reguliariai peržiūrimos, tikrinama kiekviena suteikta teisė. Norėdamas patekti į patalpą, darbuotojas turi pateikti savo kortelę, po to atrakinti saugią spyną.

Duomenų centruose naudojama pažangi apsauga, kadangi tik personalas gali patekti į vidų. Tik OVH naudoja savo patalpas.

OVH darbuotojams reikalinga RFID kortelė, kad galėtų vaikščioti įmonės teritorijoje.
Gaisro rizikos valdymasKiekvienoje duomenų centro salėje sumontuota gaisro aptikimo ir gesinimo įranga bei gaisrą stabdančios durys. OVH atitinka APSAD R4 taisyklę nešiojamų gesinimo įrenginių diegimui, taip pat visi duomenų centrai sertifikuoti N4 atitikimo sertifikatais.Tinklo apsaugaOVH savo optinio pluošto tinklą įdiegė visame pasaulyje. Technologiniu požiūriu, pasirinkta įranga diegiama ir prižiūrima OVH komandų.

Nuosavas tinklas leidžia teikti nepalyginamos kokybės paslaugas visiems klientams, kad ir kur jie bebūtų. Jo galia Europoje yra 4 Tbps, Šiaurės Amerikoje - 8 000 Gbps, tinklas sujungtas 33 taškuose, 3 žemynuose. Nusprendėme kurti visiškai gedimams atsparų tinklą: daugiau apsaugos kilpų, kad pašalintume bet kokią nepasiekiamumo riziką. Linijos yra mažiausiai dubliuotos, todėl duomenys perduodami trumpiausiu keliu, taigi, kaip įmanoma sumažinamas uždelsimo laikas.

Pasaulinis OVH tinklas yra visiškai atsparus gedimams. Jo įranga yra tuose pačiuose duomenų centruose, kuriuose įrengti 2 skirtingų tinklų įvadai.Serverių saugumasTechnikai duomenų centruose dirba nuolatos ir nedelsdami reaguoja į gedimus.

OVH užtikrina žmonių buvimą duomenų centruose 24/7/365, kad suteiktų nuolatinė priežiūrą. Techninio gedimo atveju technikai veikia nedelsdami, todėl galite būti garantuoti, kad serverio veikimas bus atkurtas kaip įmanoma greičiau.

Kai kurių gamų serveriai yra su dviem maitinimo blokais ir dvejomis tinklo plokštėmis: infrastruktūra atspari gedimams visuose taškuose.Maitinimo tiekimasOVH duomenų centrams tiekiama elektra iš dviejų nepriklausomų tinklų ir yra su inverteriais. Gedimo atvejus, autonomiškos generatorių grupės gali 48 valandas tiekti energiją.

Kiekvienas duomenų centras maitinamas iš dviejų skirtingų elektros tinklų. Gedimo atveju generatoriai perims energijos teikimą.Geografiškai nutolę duomenų centraiOVH turi 15 duomenų centrų: 13 Prancūzijoje ir 2 Kanadoje. Prancūzijoje jie yra Rubė, Gravelines, Paryžiuje ir Strasbūre, duomenų centrai vienas nuo kito nutolę mažiausiai 200 km.Tai leidžia OVH užtikrinti paslaugos tęstinumą net didelio gedimo atveju. Pavyzdžiui, Paryžiuje saugomi duomenys kasdien kopijuojami į Rubė serverius, o hubiC duomenys kopijuojami į tris vietas. OVH dedikuotų serverių klientams taip pat siūlo atsargines kopijas saugoti kituose duomenų centruose.Anti-DDoS apsaugaOVH į savo paslaugas integravo apsaugą nuo visų DDoS atakų tipų. Anti-DDoS infrastruktūros, kurių galia siekia 160 Gbps, įdiegtos trijuose duomenų centruose: Rubė, Strasbūre ir Boharnua.

Be to, OVH gali suvaldyti iki 480 Gbps, 24 val. /24, 7 d. /7.

Sužinoti daugiau.Informacijos konfidencialumasOVH yra technikos teikėjas ir suteiks jums infrastruktūrą, kurioje saugosite savo duomenis. Nesvarbu, kokie tai duomenys, prieiga prie jų yra griežtai ribojama.

Daugiau vaizdo įrašėOVH taikomų saugumo priemonių apžvalga.


Saugumas pagal Germain Masse, OVH vykdomasis direktorius.