Duomenų saugumas ir konfidencialumas: prioritetas
Jau daugiau nei penkiolika metų OVH talpina jūsų duomenis, skirdama ypatingą dėmesį jų apsaugai. Siekdami užtikrinti aukščiausią saugumo lygį įdiegėme veiksmingas priemones ir gerosios praktikos pavyzdžius visuose mūsų organizacijos bei infrastruktūrų lygmenyse. Taip jūsų duomenims suteikiamos išbandytos pasiekiamumo, vientinusumo bei konfidencialumo garantijos.

Duomenų centrai su stipria apsaugaVisuose grupės duomenų centruose prieiga yra griežtai kontroliuojama. Siekiant užkirsti kelią bet kokiam įsilaužimui ar neleistinam patekimui, kiekvienas perimetras aptvertas tvora su spygliuota viela. Vaizdo stebėjimo ir judesių aptikimo sistema taip pat veikia nepertraukiamai. Veikla duomenų centruose ir už jų ribų yra stebima bei įrašoma saugiuose serveriuose, užtikrinant specialistų budėjimą 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.

Įdiegtos saugumo procedūros dėl patekimo į OVH kontrolės ir stebėjimo. Kiekvienas personalo narys turi RFID kortelę su suteiktomis teisėmis. Teisės reguliariai peržiūrimos, tikrinama kiekviena suteikta teisė. Norėdamas patekti į patalpą, darbuotojas turi pateikti savo kortelę, po to atrakinti saugią spyną.

Duomenų centruose naudojama pažangi apsauga, kadangi tik personalas gali patekti į vidų. Tik OVH naudoja savo patalpas.

OVH darbuotojams reikalinga RFID kortelė, kad galėtų vaikščioti įmonės teritorijoje.
Gaisro rizikos valdymasKiekvienoje duomenų centro salėje sumontuota gaisro aptikimo ir gesinimo įranga bei gaisrą stabdančios durys. OVH atitinka APSAD R4 taisyklę nešiojamų gesinimo įrenginių diegimui, taip pat visi duomenų centrai sertifikuoti N4 atitikimo sertifikatais.Tinklo apsaugaOVH savo optinio pluošto tinklą įdiegė visame pasaulyje. Technologiniu požiūriu, pasirinkta įranga diegiama ir prižiūrima OVH komandų.

Tudėdami nuosavą tinklą galime teikti kokybiškas paslaugas visiems įmonės klientams, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Tinklo pralaidumas siekia 8 Tbps Europoje ir 4 Tbps Šiaurės Amerikoje, užtikrinant jungtį 33 buvimo taškuose 4 žemynuose. Įmonė sukūrė gedimams atsparų tinką įdiegusi daugybę apsaugos priemonių siekiant minimizuoti nepasiekiamumo riziką. Šios jungtys leidžia perduoti duomenis trumpiausiu keliu ir užtikrina minimalų vėlinimą.

Pasaulinis OVH tinklas yra visiškai atsparus gedimams. Jo įranga yra tuose pačiuose duomenų centruose, kuriuose įrengti 2 skirtingų tinklų įvadai.Serverių saugumasTechnikai duomenų centruose dirba nuolatos ir nedelsdami reaguoja į gedimus.

OVH užtikrina žmonių buvimą duomenų centruose 24/7/365, kad suteiktų nuolatinė priežiūrą. Techninio gedimo atveju technikai veikia nedelsdami, todėl galite būti garantuoti, kad serverio veikimas bus atkurtas kaip įmanoma greičiau.

Kai kurių gamų serveriai yra su dviem maitinimo blokais ir dvejomis tinklo plokštėmis: infrastruktūra atspari gedimams visuose taškuose.Maitinimo tiekimasOVH duomenų centrams tiekiama elektra iš dviejų nepriklausomų tinklų ir yra su inverteriais. Gedimo atvejus, autonomiškos generatorių grupės gali 48 valandas tiekti energiją.

Kiekvienas duomenų centras maitinamas iš dviejų skirtingų elektros tinklų. Gedimo atveju generatoriai perims energijos teikimą.Geografiškai nutolę duomenų centraiOVH turi 27 duomenų centrus: 15 Prancūzijoje, 6 Kanadoje, 1 Lenkijoje, 1 Vokietijoje, 1 Australijoje, 1 Singapūre, 1 Jungtinėje Karalystėje, 1 JAV.Tai leidžia OVH užtikrinti paslaugos tęstinumą net didelio gedimo atveju. Pavyzdžiui, Paryžiuje saugomi duomenys kasdien kopijuojami į Rubė serverius, o hubiC duomenys kopijuojami į tris vietas. OVH dedikuotų serverių klientams taip pat siūlo atsargines kopijas saugoti kituose duomenų centruose.Anti-DDoS apsaugaOVH siūlo apsaugą nuo visų DDoS atakų visoms dedikuoto talpinimo paslaugoms. Paslaugų teikėjas įdiegė 9 infrastruktūras, kurių pajėgumas siekia 6x 600 Gps + 1x 240 Gbps + 2x 120 Gbps, grupės duomenų centruose.

Tokiu būdu OVH gali absorbuoti iki 4 Tbps, 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.

Sužinoti daugiau.Informacijos konfidencialumasOVH yra technikos teikėjas ir suteiks jums infrastruktūrą, kurioje saugosite savo duomenis. Nesvarbu, kokie tai duomenys, prieiga prie jų yra griežtai ribojama.

Daugiau vaizdo įrašėOVH taikomų saugumo priemonių apžvalga.


Saugumas pagal Germain Masse, OVH vykdomasis direktorius.