Nuolat renkamės geriausias technologijas

Kiekvieno serverio kiekvienas komponentas atidžiai atrenkamas OVH laboratorijose, siekiant išsaugoti plėtojamumą ir patikimumą. Toks technologijų parinkimas pagerina veiklos atkūrimo ar perkėlimo planus ir užtikrina aukštą pasiekiamumą (HA).Dedikuoti serveriai
  • Nuosavas OVH gamybos centras;
  • Naujoviški serveriai su Intel procesoriais;
  • HPC pasiūlymas.
Dedikuoti serveriai
Dedicated Cloud
  • OVH sukurtos virtualizavimo infrastruktūros;
  • Iki 1 000 GHz plečiamos infrastruktūros;
  • Skaičiavimų pajėgumas keičiamas pagal poreikį, valandomis.
Dedicated Cloud


Unikalus saugyklų įvertinimasSaugykla turi spręsti dvi problemas: nuolat augančio duomenų kiekio ir didėjančio prisijungimų prie saugyklos kiekio. Talpindama svetaines OVH susidūrė su šia problema, kadangi plečiantis internetui reikėjo užtikrinti aukštą pasiekiamumą.

Kad suteiktų savo saugyklų infrastruktūroms augimo ir lankstumo, OVH pasirinko ZFS technologiją, kuri yra stabili, lengva migruoti, su išmaniu spartinančiosios atmintinės valdymu, šifravimu ir t.t. Šia technologija pagrįsti NAS-HA sprendimai ir Dedicated Cloud.

SSD technologijos lūžis įvyko prieš kelis metus. 2008 metais OVH pirmą kartą pasiūlė dedikuotus serverius su Intel SSD diskais. SSD diskai, papildantys RAM, suteikė nepalyginamą našumą ne tik saugykloms, bet ir interneto svetainių talpinimui ir virtualizavimui.Saugykla kiekvienam naudojimo būduiVaizdo įrašo įkėlimas didelei reklamos kampanijai ir ilgalaikis duomenų saugojimas skiriasi. OVH suteiks Jūsų poreikiams ir biudžetui pritaikytą sprendimą, nesvarbu, ar tai būtų talpinimas Cloud ar privačioje infrastruktūroje.

Be to, su dedikuotais SP/EG/MG serveriais suteikiama 500 GB atsarginių FTP kopijų vieta, kurioje galite saugoti kritinių duomenų kopijas!