Daugiau informacijos apie OVH


Pasaulinis plečiamų cloud sprendimų teikėjas

Nr. 1 Europoje300 000 serverių
27 duomenų centrų
19 šalių
18 mln. talpinamų web aplikacijų
1 300 000 klientų
pasitiki mumis
visame pasaulyje
Kodėl rinktis OVH?

Naujoviški pasiūlymai, nuosavas pasaulinis tinklas, nuolatiniai tyrimai ir plėtojimai, klientams atsidavę pagalbos darbuotojai... Atraskite pridėtinę OVH vertę.


Kodėl rinktis OVH?
Duomenų centrai

27 veikiantys duomenų centrai, galintys sutalpinti daugiau nei 1 mln. serverių. OVH kuria, valdo ir palaiko nuosavus duomenų centrus nuo 2003 metų.


Susipažinkite su duomenų centrais
Tinklas

12 Tbps tinklo pajėgumas klientams. OVH yra vienas iš nedaugelio interneto teikėjų, diegiančių, valdančių ir palaikančių nuosavą optinio pluošto tinklą ir siūlančių neprilygstamą paslaugos kokybę klientams, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos.


Peržiūrėti OVH tinklą
Saugumas

Didelio saugumo lygio garantavimas yra OVH prioritetas: klientų duomenų apsaugos sprendimus nuolat atnaujiname jau 15 metų.


Susipažinti su saugos priemonėmis
Komponentai

OVH renkasi kiekvieno serverio kiekvieną komponentą, kad garantuotų aukštą paslaugų kokybę ir išsaugotų lankstumą bei patikimumą.


Daugiau informacijos apie komponentus
Serverių gamyba

OVH projektuoja ir surenka serverius nuo 2002 metų. Tokia patirtis leidžia garantuoti serverių kokybę ir siūlyti patrauklią kainą.


Daugiau informacijos apie serverių gamybą
Techniniai partneriai

OVH artimai bendradarbiauja su daugiau kaip 50 pasaulyje pirmaujančių partnerių, teikiančių serverių koponentus, programinę įrangą, tinklo komponentus ir net elektros tiekimo įrangą.


Sužinoti daugiau
Sertifikatai

OVH turi globalią tarptautinio sertifikavimo tvirtinimo ir diegimo procedūrų politiką. Tai klientams kelia dar daugiau pasitikėjimo mumis.


Peržiūrėti sertifikatus
Ekologiškas požiūris

OVH aplinkos apsauga nėra tik mados reikalas. Pastaruosius 10 metų kuriame sprendimus, kurie padeda mažinti energijos sunaudojimą.


Sužinoti daugiau
Prestižiniai klientai

155 iš 1000 didžiausių Europos įmonių grupių 20 iš 500 didžiausių pasaulio įmonių grupių


Sužinoti daugiau
Darbai

OVH ilgus metus samdo sistemų administratorius, programuotojus, techninius patarėjus ir kitus specialistus, kad palaikytų kompanijos augimą.


Susipažinkite su OVH darbo pasiūlymais