Daugiau informacijos apie OVH.lt


3-ia interneto svetainių talpinimo įmonė pasaulyje300 000 serverių
27 duomenų centrų
19 šalių
18 mln. talpinamų web aplikacijų
1 000 000 klientų
pasitiki mumis
visame pasaulyje
Kodėl verta rinktis OVH?

Naujoviški pasiūlymai, nuosavas pasaulinis tinklas, nuolatiniai tyrimai ir plėtojimai, klientams atsidavę pagalbos darbuotojai... Atraskite pridėtinę OVH vertę.


Kodėl verta rinktis OVH?
Duomenų centrai

20 naudojamų duomenų centrų, kurių talpa siekia daugiau nei 1 milijoną serverių. OVH kuria, valdo ir prižiūri savo duomenų centrus nuo 2003 metų.


Susipažinkite su duomenų centrais
Tinklas

Mūsų klientams prieinamas 7.5 Tbps pralaidumo tinklas. OVH taip pat yra interneto prieigos tiekėjas, diegiantis ir prižiūrintis savo pasaulinį šviesolaidinį tinklą ir teikiantis aukšto lygio paslaugas savo klientams, kad ir kur jie būtų.


Peržiūrėti OVH tinklą
Saugumas

Didelio saugumo lygio garantavimas yra OVH prioritetas: klientų duomenų apsaugos sprendimus nuolat atnaujiname jau 15 metų.


Susipažinti su saugos priemonėmis
Komponentai

OVH renkasi kiekvieno serverio kiekvieną komponentą, kad garantuotų aukštą paslaugų kokybę ir išsaugotų lankstumą bei patikimumą.


Daugiau informacijos apie komponentus
Serverių gamyba

OVH projektuoja ir surenka serverius nuo 2002 metų. Tokia patirtis leidžia garantuoti serverių kokybę ir siūlyti patrauklią kainą.


Daugiau informacijos apie serverių gamybą
Techniniai partneriai

OVH artimai bendradarbiauja su daugiau kaip 50 pasaulyje pirmaujančių partnerių, teikiančių serverių koponentus, programinę įrangą, tinklo komponentus ir net elektros tiekimo įrangą.


Sužinoti daugiau
Sertifikatai

OVH turi globalią tarptautinio sertifikavimo tvirtinimo ir diegimo procedūrų politiką. Tai klientams kelia dar daugiau pasitikėjimo mumis.


Peržiūrėti sertifikatus
Green IT

OVH aplinkos apsauga nėra tik mados reikalas. Pastaruosius 10 metų kuriame sprendimus, kurie padeda mažinti energijos sunaudojimą.


Sužinoti daugiau
Prestižiniai klientai

155 iš 1000 didžiausių Europos įmonių grupių 20 iš 500 didžiausių pasaulio įmonių grupių


Sužinoti daugiau
Pagalbos tarnyba

OVH nusprendė kurti savo pagalbos skyrių techniniams ir komerciniams klausimams, o ne naudotis kitos įmonės paslaugomis pagal sutartį. Pagalbos tarnybos darbuotojai yra verslo centre, todėl pagerinama darbo kokybė.


Susipažinkite su OVH komandomis
TirP komandos bei operacijos

Sukūrus savo tyrimų bei plėtojimo komandas ir operacijas, ekspertų komandos visapusiškai valdo OVH paslaugas ir infrastruktūrą.


Susipažinkite su OVH komandomis
Darbai

OVH ilgus metus samdo sistemų administratorius, programuotojus, techninius patarėjus ir kitus specialistus, kad palaikytų kompanijos augimą.


Susipažinkite su OVH darbo pasiūlymais