Anti-DDoS >


Apsaugokite savo infrastruktūrą su OVH
Anti-DDoS apsauga: 6 pagrindiniai argumentai


Jūs pasirinkote OVH dedikuotą serverį, todėl galėsite pasinaudoti standartine apsauga. OVH jums siūlo keletą patarimų, kad pasinaudotumėte visais optimalaus saugumo patarimais.


Žemiau pateikiami mūsų 6 patarimai padės kuo geriau apsaugoti jūsų infrastruktūrą ir pasinaudoti geriausiais OVH sustiprintos apsaugos sprendimais.Jūsų situacija Mūsų patarimas
OVH tinklo ugniasienės nustatymai Įsitikinkite, kad aktyvuoti tik autorizuoti prievadai, reikalingi jūsų serveriui; nepamirškite jokio prievado ar paslaugos, kad išvengtumėte jungties praradimo dėl neteisingai atliktų nustatymų. Naudokite Firewall Network sąsają savo valdymo sąsajoje ar OVH API.
Jūsų serverio nustatymai Optimizuokite serverio IP nustatymus, personalizuodami TCP, UDP vertes jūsų Linux /proc.
Viešas tinklas ir privatus tinklas Jeigu jūsų infrastruktūra susideda iš kelių serverių, naudokite virtualią spintą (vRack) visoms paslaugoms tarp jūsų serverių.
Testuokite nuolatinę apsaugą Profesionalaus naudojimo parinktis suteikia galimybę aktyvuoti apsaugos priemones jūsų serveryje ir taip patikrinti tinkamą serverio veikimą naudojant VAC. Jūsų niekas nenustebins atakos atveju.
Atakos atveju Stebėkite situaciją kliento valdymo sąsajoje, kol pasibaigs ataka. Pagal nutylėjimą, apsaugos priemonės nustos galioti po 26 valandų nuo atakos pradžios.
Paruoškite veiklos tęstinumo planą Jeigu tai įmanoma, naudokite mūsų 3 duomenų centrus, kad užtikrintumėte savo infrastruktūros geografinį dubliavimą ir iš anksto pasirūpintumėte veiklos tęstinumo strategija.