Anti-DDoS Game

Apsauga žaidimų ir e-sporto sektoriui

Specializuota apsauga

Žaidimų ir e-sporto sektorius yra išskirtinis DDoS atakų taikinys. Dėl to būtina, jog talpinimo platformos galėtų susidoroti su kylančiomis grėsmėmis. Šiose platformose, ypač žaidimų bei balso serveriuose, dažniausiai naudojamas UDP protokolas.

Dėl to sukūrėme Anti-DDoS apsaugą, skirtą būtent šiai veiklai.

DDoS apsauga, pritaikyta įdiegtam žaidimui.

Siekdami pateikti geriausią apsaugą nuo paskirstytų atsisakymo aptarnauti (DDoS) atakų, OVH inžinieriai išanalizavo populiariausius žaidimus (Counter-Strike, Team Fortress, Minecraft ir t.t.) bei komunikacijos modulius TeamSpeak ir Mumble. Jie laboratorijoje ir su realiais testuotojais išanalizavo aplikacijų trūkumus bei skirtingas atakų strategijas.

Tokie atvirkštinės inžinerijos darbai leido sukurti kiekvienam žaidimui pritaikytas apsaugas. Mes sukūrėme jų profilius, t.y. taisyklių rinkinius, kuriuos klientai aktyvuoja vienu spragtelėjimu, kad išfiltruotų kaip įmanoma daugiau neleistino įeinančio ir išeinančio UDP srauto.

Dviejų krypčių slopinimas: įeinančio ir išeinančio srauto filtravimas

Thumbnail

Kiekvienam identifikuojamam atakos tipui sukūrėme specifinį atsaką, esantį arčiau serverių ir integruotą į Tilera įrangą. Svarbiausia inovacija yra tai, kad filtras analizuoja įeinantį ir išeinantį srautą, kad geriau identifikuotų leistinas užklausas. Be to, šis sprendimas leidžia atskirti realius žaidėjus ir serveriui kenkiančias atakas. Anti-DDoS Game apsauga taip pat filtruoja ir įkelia į spartinančiąją atmintinę TCP/IP ir UDP protokolus.

Suderinamų žaidimų sąrašas

Arma III, Half-Life, Team Fortress Classic, Counter-Strike 1.6, Counter-Strike Source, Half-Life Deathmatch Classic, Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Day of Defeat, Day of Defeat: Source, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike: Global Offensive, Garry's Mod, Grand Theft Auto San Andreas Multiplayer SA: MP, Multi Theft Auto San Andreas MTA: SA, TrackMania (+TCP protokolas), TrackMania 2 (+TCP protokolas), ShootMania Storm (+TCP protokolas), Minecraft Pocket Edition, Minecraft, ARK: Survival Evolved, RUST, TeamSpeak, Mumble.

Susipažinkite su technologija, blokuojančia DDoS atakas nekenkiant jūsų veiklai!

Thumbnail

Public Cloud

Thumbnail

Private Cloud

Thumbnail

Dedikuoti serveriai