Įmonėms sukurtos funkcijos

Microsoft Exchange funkcijų kiekis 2013 versijoje yra žymiai didesnis. Galimybė bendrai naudoti ir redaguoti duomenis ir greitai dalintis informacija: kalendoriais, kontaktais, resursų valdymu...Išsamus pasiūlymas


Ar tai jūsų pirmoji Exchange paskyram ar ne...
OVH prisitaikys ir užtikrins greitą susirašinėjimo sprendimo paleidimą. Exchange naudojimui būtinas domenas, jo naudojimą galite patikėti OVH arba kitam paslaugų teikėjui. Be to, jeigu jau naudojate Exchange paslaugą pas kitą teikėją, galime atlikti Exchange paslaugos migravimą be paslaugos pertrūkio.

Konfigūracijos ir parametrų nustatymas
Viskas nustatoma labai paprastai, vos keliais spragtelėjimais kliento sąsajoje. Joje rasite gausybę funkcijų, pritaikytų kasdieniniam naudojimui: parinkčių (anti-spam, antivirus) įjungimo, paskyrų keitimo (domeno keitimo be papildomų mokesčių), paslaugos konfigūravimo...
Išsamus pasiūlymasJūsų paštas visur, visuose įrenginiuose

Jūsų paštas visur, visuose įrenginiuose


Mobilus naršymas
Savo Exchange paskyrą pasieksite iš išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar asmeninio kompiuterio. Matysite visus laiškus, taip pat kalendorius ir kontaktus. Tai labai praktiška keliaujant.

Exchange ActiveSync
Exchange ActiveSync sinchronizuoja visus duomenis visuose įrenginiuose (išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar asmeniniame kompiuteryje). Exchange bus atnaujinamas visur.

Senų laiškų skaitymas neprisijungus
Naudodamiesi talpinimo atmintinėje funkcija galėsite visus gautus laiškus skaityti neprisijungę prie interneto. Tai naudinga funkcija, kai, pavyzdžiui, vykstate į vietą, kurioje nebus interneto.Kitos Exchange funkcijos


Outlook Web App
OWA (Outlook Web App) leidžia prisijungti prie el. pašto naudojant paprastą interneto naršyklę. Be to, OWA yra pritaikyta lietimui jautriems ekranams.

Smart Search
Exchange Smart Search technologija optimizuoja paieškų rezultatus.

Bendrai naudojami kalendoriai
Su Microsoft Exchange suteikiami kalendoriai palengvina susitikimus ir jų organizavimą. Galima ne tik nurodyti dalyvius, bet ir pasirinkti valandą ir temą, salę, taip pat patikrinti darbuotojų laisvumą. Taip pat galite dalintis savo kalendoriais ar leisti savo bendradarbiams juos skaityti.

Adresų knygelė
Galite kurti adresų knygelės strategijas ir globaliam adresų sąrašui (GAS) suteikti asmeninį vaizdą. GAS segmentavimas leidžia sukurti atskirus virtualius vartotojus kataloguose ir taip optimizuoti kiekvienos darbuotojų grupės adresų sąrašus.

Siunčiamų duomenų saugumas
Naudojantis OVH paslaugomis visi duomenys bus saugomi Prancūzijoje, todėl negalios kitose šalyse taikomi įstatymai. Tik jūsų įgalioti asmenys galės skaityti Jūsų laiškus.