OVH Exchange partneriai

Pasirinkę Exchange perpardavimą, savo klientams pasiūlysite profesionalų susirašinėjimo sprendimą. Gausite lengvai konfigūruojamą sprendimą su daugybe funkcijų įvairiausiems poreikiams.Kodėl verta tapti OVH Exchange partneriu?


OVH yra pripažinta hostingo paslaugų teikėja, pelniusi technologijų aistruolių ir, žinoma, klientų pasitikėjimą. Tapkite OVH Exchange perpardavėju ir naudokitės mūsų infrastruktūra. Jūs ir Jūsų klientai galės būti ramūs naudodami mūsų produktą. Patikėdami savo infrastruktūros valdymą mums, galėsite susikoncentruoti ties svarbesniais dalykais.

OVH kliento sąsajoje galima valdyti visas klientų paskyras. Taip pat matysite išsamų kiekvienos paskyros vaizdą ir galėsite nepriklausomai keisti paskyrų funkcijas. Be to, pasirinkę OVH, visada gausite konkurencingiausias kainas rinkoje.Išsami pagalba


Mūsų migravimo ir konfigūravimo įrankiai užtikrins, kad neprarasite svarbaus laiko, o pagalbos tarnyba padės nuo pat paslaugos naudojimo pradžios.

Taip pat galite klientams paskirti OVH pagalbą arba teikti ją patys ir taip optimizuoti išlaidas. Trumpai tariant, jūs renkatės pagal savo poreikius!

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite OVH partnerių programos svetainėje.